Buty w stylu streetwear

Adidas Superstar – uzupełnienie streetwearowej stylizacji

Buty adidas Superstar 80s Black

Moda streetwear rządzi się swoimi prawami. Ma być wyraziście, wygodnie i jednocześnie skromnie, bez przesadnego szyku. Adidas Superstar doskonale wpasowują się w ten trend – i dlatego są jednymi z najchętniej noszonych butów codziennych o charakterze sportowym.

Do czego Superstary?

Na co dzień młodzi ludzie najbardziej lubią nosić dżinsy. Te z kolei tworzą idealne zestawienia ze sportowym obuwiem. To dlatego Superstar Adidas są tak popularnymi butami do szkoły, do pracy, na zakupy. Superstary damskie mają twardą, grubą podeszwę, która doskonale chroni przed zimnem oraz amortyzuje wstrząsy podczas chodzenia po twardym podłożu. Te buty świetnie będą się komponowały z dżinsowymi spodniami, szczególnie rurkami oraz szerokimi boyfriendami, oraz T-shirtami lub bluzami z kapturem.

Superstary robią furorę

Na całym świecie adidas Superstar zrobiły prawdziwą furorę, szczególnie wśród młodzieży miejskiej. Są niesamowicie wygodne, a przy tym chronią przed wilgocią i świetnie się prezentują w niemal każdej sportowej, nieoficjalnej stylizacji. Można w dowolny sposób miksować te buty z różnymi sportowymi stylizacjami, jednak najlepiej sprawdzają się w klasyce – czyli do dżinsowych spodni i bluzy z kapturem.

Tagged