Buty w stylu streetwear

Nonszalancki styl uzupełniony Conversami

urban street wear

W ciągu dnia większość z nas stara się ubierać raczej mniej oficjalnie. Wygoda to podstawa, dlatego właśnie do niej powinno się dążyć kompletując stylizację do pracy, szkoły lub na spotkanie ze znajomymi.

Stylizacja z trampkami

Modne trampki Converse będą doskonałym uzupełnieniem każdej nonszalanckiej, casualowej stylizacji. Tak naprawdę podczas dobierania obuwia marki Converse istotna jest jedynie długość cholewki oraz kolor butów – by były dopasowane do ogólnego wydźwięku stroju. Do takich butów idealnie będą pasowały wszelkie dżinsy – z przetarciami, z wyższym stanem, szersze, czy wąskie typu rurki. Warto dopasować do nich ciekawy podkoszulek i dżinsową lub dzianinowa marynarkę, która w ciekawy sposób dopełni całości.

Różne rodzaje trampek

Buty Converse 7Store są najbardziej popularną marką trampek, i to nie bez przyczyny. Są to trampki klasyczne, o ciekawym wzornictwie. Występują w stonowanych, ale intrygujących kolorach – czerni, bieli, beżu, granacie, bordo i innych. W zasadzie jedynym ich motywem zdobniczym jest charakterystyczna gwiazdka z boku cholewy. To wszystko sprawia, że Conversy są naprawdę dobrym, klasycznym uzupełnieniem wszelkich stylizacji ogólnie uznawanych za mniej oficjalne.

Tagged